Transport medyczny

Prywatny transport medyczny w Poznaniu

Zajmujemy się transportem osób potrzebujących opieki medycznej w czasie przejazdu. Dysponujemy karetkami podstawowymi i specjalistycznymi. Oferujemy usługi transportu medycznego komfortowymi karetkami z pełnym wyposażeniem medycznym. Nasze karetki posiadają nosze pneumatyczne (tzw. pływające) dzięki którym pacjenci dobrze znoszą długie trasy.

W czasie realizacji zlecenia zapewniamy wykwalifikowaną kadrę lekarzy, ratowników medycznych i pielęgniarek. Organizujemy transport medyczny na rzecz zakładów publicznych i osób prywatnych. Działamy na terenie miasta Poznania, a także kraju i Europy.

Posiadamy:

 • karetki z wyposażeniem specjalistycznym: (lekarz, ratownik medyczny (pielęgniarka), kierowca-ratownik)
 • karetki z wyposażeniem podstawowym: (ratownik medyczny (pielęgniarka), kierowca-ratownik)
 • karetki transportowe: (sanitariusz, kierowca-ratownik)
rzut

Cennik usług transportowych

Transport międzynarodowy (zespół lekarski)

3 zł/km

FLOTA:

 • Mercedes Vito 2012 rok,
 • Mercedes Vito 2014 rok 4×4 ,
 • Mercedes Sprinter 2014 rok ×3 sztuki
+48 600 106 089

Transport międzynarodowy (zespół ratowniczy podstawowy)

2,20 zł/km

FLOTA:

 • Mercedes Vito 2012 rok,
 • Mercedes Vito 2014 rok 4×4 ,
 • Mercedes Sprinter 2014 rok ×3 sztuki
+48 600 106 089

Transport międzynarodowy (zespół transportowy)

1,80 zł/km

FLOTA:

 • Mercedes Vito 2012 rok,
 • Mercedes Vito 2014 rok 4×4 ,
 • Mercedes Sprinter 2014 rok ×3 sztuki
+48 600 106 089

Usługi transportu medycznego w Poznaniu kierowany jest do wszystkich tych osób, które wymagają profesjonalnej opieki medycznej w czasie przejazdu. Do Państwa dyspozycji oddane zostały zarówno karetki standardowe, jak i te ze specjalistycznym wyposażeniem. Wiele zależy oczywiście od charakteru konkretnego przejazdu i rodzaju otrzymanego zlecenia. W karetkach znajduje się kompleksowe wyposażenie medyczne, z którego specjaliści mogą skorzystać w dowolnym momencie, gdy będzie tego wymagała sytuacja. Tym samym nie muszą się Państwo obawiać o swoje bezpieczeństwo i zdrowie. Tyczy się to także Państwa bliskich.

Prywatny transport medyczny w Poznaniu – wykwalifikowana kadra specjalistów

Jeśli zdecydują się Państwo na usługi prywatnego transportu medycznego w Poznaniu, to możecie mieć pewność, że na pokładzie karetki znajdzie się wykwalifikowana kadra specjalistów, w skład której wejdą:

 

Rozwiń opis

 

 • doświadczeni lekarze,

 • kompetentny kierowca,

 • sprawdzone pielęgniarki,

 • pewni w działaniu ratownicy medyczni.

W karetkach znajdują się wszystkie niezbędne akcesoria, w tym m.in. nosze pneumatyczne. W ten sposób nie muszą się Państwo martwić długimi trasami, których przejechanie może potrwać nawet kilka godzin.

Dobrą wiadomością dla Państwa będzie z całą pewnością to, że transport realizowany jest w bardzo uniwersalny sposób, a więc zarówno na szczeblu krajowym, jak i międzynarodowym. O charakterze danej usługi należy poinformować specjalistów już na samym wstępie, tak, aby można było się do konkretnego zlecenia odpowiednio przygotować. Prywatny transport medyczny (Poznań) można zamówić dla siebie, jak i dla bliskich, a kolejnym atutem jest to, iż dostępny jest w bardzo przystępnych cenach.

Transport medyczny Poznań – Bezpieczne dotarcie do wyznaczonego celu

Osoby zamawiające transport medyczny w Poznaniu mają pewność, iż w stu procentach bezpiecznie dotrą do wyznaczonego celu, nawet wtedy, gdy będzie się on znajdował kilkaset kilometrów od aktualnego miejsca zamieszkania. Prywatny transport medyczny w Poznaniu realizowany jest na bardzo wysokim poziomie medycznym, z troską o wszystkie detale. Bezpieczeństwo pacjenta zawsze jest stawiane na pierwszym miejscu, a nad jego stanem zdrowia czuwają wykwalifikowani i bardzo doświadczeni specjaliści, mający dostęp do nowoczesnych urządzeń i akcesoriów medycznych.

Transport wykonywany jest zarówno na rzecz klientów prywatnych, jak i zakładów publicznych. W ten sposób dostaną się Państwo do każdego miejsca na terenie Poznania, Polski czy też Europy. Rezerwacja karetki transportowej odbywa się w ekspresowym tempie i nie wymaga od zainteresowanych wypełniania wielu formalności.