Szkolenia medyczne

Kursy, szkolenia pierwszej pomocy Poznań

Podczas naszych kursów pierwszej pomocy w Poznaniu staramy się przekazywać Państwu najcenniejsze umiejętności – unikalną wiedzę i zdolność ratowania życia drugiego człowieka w sytuacjach zagrożenia. Jest to niezwykle istotne, ponieważ te umiejętności mogą mieć bezpośrednie przełożenie na życie wielu osób. Niemal na całe życie pozostają dobrze opanowane kompetencje z zakresu szkoleń pierwszej pomocy. Poznań jest dużym miastem, w którym prawdopodobieństwo zastosowania tych umiejętności w praktyce jest statystycznie większe. Dlatego warto to rozważyć, biorąc pod uwagę zarówno swoje dobro jak i innych. Najlepsza firma oferująca szkolenia z pierwszej pomocy (Poznań) zaprasza do zapoznania się z poniższą ofertą.

Kursy pierwszej pomocy w Poznaniu

Mamy wieloletnie doświadczenie w obszarze edukacji i szkoleń w zakresie udzielania pierwszej pomocy w Poznaniu. Posiadamy szeroką ofertę kursów – od podstawowych, przez szkolenia pierwszej pomocy (Poznań) dedykowane poszczególnym grupom (m.in. dzieciom, kierowcom), po szkolenia zaawansowane skierowane do osób posiadających już podstawową wiedzę w obszarze udzielania pierwszej pomocy w Poznaniu. Wiemy, że zapotrzebowanie na kursy pierwszej pomocy w Poznaniu, jak i innych miastach jest spore, jednak mimo to podchodzimy do naszych działań z należytą dokładnością i profesjonalizmem. Instruktorami są lekarze, pielęgniarze i ratownicy medyczni czynnie zawodowo pracujący w ratownictwie medycznym (Pogotowie, SOR, OIOM). Dzielimy się nie tylko teoretyczną wiedzą, ale szerzymy praktyczną wiedzę, opartą o sytuacje wzięte z życia zawodowego, jak i prywatnego naszych instruktorów. Wiemy, że obrazowa nauka oparta na faktycznych sytuacjach lepiej zapada w pamięć, a kursanci, którzy muszą pobudzić swoje umysły, by skutecznie działać, lepiej radzą sobie w faktycznych sytuacjach, w których do tego wszystkiego dojść może spory stres. Działamy kompleksowo, w trosce o to, aby wyjść naprzeciw nawet najbardziej wymagającym kursantom. Zdajemy sobie sprawę z tego, że potrzeby w tym zakresie mogą być różne, dlatego nasza oferta jest niezwykle bogata. Oferowane przez nas kursy pierwszej pomocy w Poznaniu są gwarancją pełnego profesjonalizmu i wykorzystania wiedzy w praktyce.

Szkolenia pierwsza pomoc – Poznań

Wszystkie osoby, które prowadzą kursy pierwszej pomocy (Poznań) posiadają doświadczenie oraz wysokie kwalifikacje w zakresie dydaktyki i metodyki prowadzenia szkoleń z pierwszej pomocy w Poznaniu. Wszystkie nasze szkolenia z pierwszej pomocy (Poznań), prowadzone są z wykorzystaniem najnowocześniejszego sprzętu treningowego (fantomy, defibrylatory szkoleniowe AED, kołnierze i deski ortopedyczne, torby opatrunkowe) oraz prezentacji multimedialnych i filmów instruktażowych. Dzięki temu nasi kursanci liczyć mogą na przyswajanie wiedzy w różny sposób. Zdajemy sobie sprawę, że każdy uczy się inaczej i uwzględniamy to w naszych kursach. Jednak co do jednego jesteśmy pewni – najlepiej uczy się poprzez działanie. Prowadząc kursy pierwszej pomocy  (Poznań) duży nacisk kładziemy na umiejętności praktyczne uczestników, wykorzystując różnego rodzaju ćwiczenia sytuacyjne i na bieżąco kontrolując przekazywaną wiedzę. Nasze szkolenia pierwszej pomocy (Poznań) realizowane są w oparciu o najnowsze wytyczne i standardy postępowania. Dzięki temu nasi kursanci mają pewność, że przyswajana przez nich wiedza jest odpowiednia, a osoby przeprowadzające szkolenie w pełni kompetentni. Szkolenia z pierwszej pomocy (Poznań) to szansa na zdobycie wiedzy i umiejętności najwyższej jakości, które kiedyś mogą przyczynić się do uratowania komuś życia.

rzut

Szkolenia z udzielania pierwszej pomocy Poznań

Szkolenia z pierwszej pomocy (Poznań) – umiejętność udzielenia realnej pomocy w sytuacji zagrożenia życia i zdrowia przydaje się w najmniej spodziewanej sytuacji. W drodze do pracy czy szkoły, w sklepie, a nawet w trakcie spotkania biznesowego. W sytuacji, gdy liczy się szybkie reagowanie, warto, żebyście Państwo byli zaopatrzeni w wiedzę, której możecie użyć bez zawahania, kiedy zajdzie taka konieczność. To właśnie często brak kompetencji przechodniów może wpływać na przebieg życia poszkodowanej osoby. Taką wiedzę otrzymają Państwo podczas szkolenia pierwszej pomocy (Poznań). Istotna jest także śmiałość, dzięki której nie będzie się miało obaw skrzywdzenia potrzebującego. Jednak takie obawy można zniwelować jedynie za sprawą zdobycia wystarczająco dużej wiedzy, aby zdawać sobie sprawę z tego, jak pomagać, aby pomóc. Często jednak jakakolwiek pomoc jest lepsza niż żadna, ale dobrze posiadać podstawową wiedzę, która wyeliminuje możliwość popełnienia znaczącego błędu. Właśnie w tej kwestii pomożemy naszym kursantom podczas wybranego szkolenia z pierwszej pomocy (Poznań).

Nasza firma zajmuje się kompleksową obsługą szkoleń z pierwszej pomocy w Poznaniu. Nie tylko dzięki opiniom uczestników kursu wiemy, że tego typu szkolenia są niezbędne. Wiedzę przekazujemy w rzeczowy, aczkolwiek przystępny sposób. Staramy się, aby nie było to tylko szkolenie, o którym zapomina się w najbliższej przyszłości, ale także wiedza, za której sprawą uratować można ludzkie życie. Zachęcamy zatem Państwa do zapoznania się z ofertą oraz rozważenie naszej propozycji szkolenia z pierwszej pomocy (Poznań).

Rozwiń opis

Jak wygląda kurs pierwszej pomocy?

Kursy pierwszej pomocy (Poznań) prowadzimy już od wielu lat, dlatego nasze wieloletnie doświadczenie dotyczące organizacji i przeprowadzania szkoleń w zakresie pierwszej pomocy w Poznaniu umożliwiają nam oferowanie Państwu szeroką gamę kursów. Oferta opiera się na szkoleniach na poziomie podstawowym, poprzez dedykowane konkretnym grupom (dzieci, kierowcy), aż do grona osób zaznajomionych już wcześniej z tematem udzielania pierwszej pomocy w Poznaniu, którzy teraz pragną wejść na wyższy poziom wtajemniczenia. Dajemy możliwość rozwoju tych kompetencji osobom o różnym stopniu zaawansowania w tym zakresie. Dzięki temu, że oferujemy kursy pierwszej pomocy (Poznań) o różnym stopniu zaawansowania, wartościową wiedzę nabyć mogą u nas zarówno osoby, które nie miały w przeszłości z tym tematem żadnej styczności, jak i doświadczone osoby, pragnące poszerzyć i utrwalić swoją wiedzę i praktyczne umiejętności.

Przekazywaniem profesjonalnej wiedzy podczas szkolenia z pierwszej pomocy (Poznań) zajmuje się wykwalifikowany zespół złożony z lekarzy, pielęgniarzy i ratowników medycznych, którzy zajmują się pracą zawodową w sposób czynny (w Pogotowiu, na SORze i OIOMie).

Nasze kursy pierwszej pomocy (Poznań) to praca z nowoczesnym sprzętem treningowy (fantomy, defibrylatory szkoleniowe AED, kołnierze i deski ortopedyczne, torby opatrunkowe) oraz prezentacje multimedialne i filmy instruktażowe będące świetnym uzupełnieniem ćwiczeń praktycznych.

Kursy pierwszej pomocy – Poznań

Mamy nadzieję, że przybliżyliśmy Państwu istotę posiadania umiejętności udzielania pierwszej pomocy w Poznaniu. W związku z powyższym zachęcamy do skorzystania z oferty naszej firmy. Organizujemy szeroki zakres szkolenia z pierwszej pomocy (Poznań), zatem można powiedzieć, iż rozumiejąc ważność naszych działań, docieramy wszędzie tam, gdzie niezbędna jest tego typu wiedza. Przede wszystkim liczą się chęci kursanta, gdyż od nich dzieli niewiele do posiadania praktycznych umiejętności, mogących uratować życie drugiemu człowiekowi. Nie ma znaczenia czy będzie to niemowlę, dziecko w okresie przedszkolnym czy dorosły, wszystkiego uczymy naszych kursantów, w taki sposób, aby bez zawahania w wymagających tego sytuacjach nieśli pomoc. Nasza firma prowadząca kursy pierwszej pomocy w Poznaniu odznacza się indywidualnym podejściem do każdego Kursanta, a nasi specjaliści z przyjemnością odpowiedzą na wszystkie nurtujące pytania.

Aby skorzystać ze szkolenia czy kursu pierwszej pomocy w Poznaniu, zapraszamy na naszą stronę internetową do zakładki Kontakt. Tam znajdą Państwo formularz kontaktowy oraz numer telefonu i adres mailowy. Nasi konsultanci, dostępni 24 h/dobę, udzielą Państwu stosownych informacji oraz zasugerują (jeśli zajdzie taka potrzeba) konkretny kurs. Na początek polecamy kurs pierwszej pomocy w Poznaniu od podstaw, dzięki któremu możliwe będzie zapoznanie się z tematem. Dla bardziej obeznanych w temacie osób przewidujemy kursy tematyczne lub takie o większym stopniu swego rodzaju trudności i potrzeby zaangażowania ze strony kursanta. Najlepsza firma oferująca kursy pierwszej pomocy w Poznaniu serdecznie zaprasza do skorzystania z naszej oferty.